



5 480 ₴
Показать оптовые цены Доверьтесь профессионалам. Оставьте заявку на просчет материалов для теплых полов под Ваши условия и потребности. Это бесплатно, качественно и быстро! 
Есть сомнение в размерах? Или нужна помощь с замерами обогреваемой площади, мы Вам можем помочь! БЕСПЛАТНО! Также возможно с собой взять продукцию или каталоги для визуального осмотра и презентации! 
DEVIreg™ Room – це інтуїтивно зрозумілий програмований терморегулятор з інтелектуальним таймером для комбінованого контролю температури приміщення або підлоги, що відповідає сучасному екодизайну. Цей терморегулятор використовується для керування елементами електричного опалення підлоги відповідно до температури приміщення з можливістю обмеження температури підлоги. Встановлюється в монтажній коробці. Завдяки спеціально розробленій конструкції, що складається з 2 частин, він підходить для широкого діапазону рамок розміром 55 мм x 55 мм. Терморегулятор має диск для ручного налаштування температури, активації функцій захисту від замерзання та розкладу. Керування терморегулятором може бути заблоковане з додатку DEVIreg™ Room швидко та інтуїтивно зрозуміло налаштовується за допомогою додатку у смартфоні. Він має функцію захисту від замерзання, інтелектуальний таймер (попереднє нагрівання), що забезпечує бажану температуру и в потрібний час і, таким чином, значно знижує витрати на опалення без втрати комфорту.
Переваги: • Екодизайн, Lot 20 • Bluetooth терморегулятор • Налаштування через додаток • Покращена сумісність з сторонніми рамками • Сумісність з 7 типами датчиків • Моніторинг несправності датчика • Адаптивне керування ШІМ • Інтелектуальний таймер • Працює з коробки • Багатомовний додаток • Сучасна, стильна індикація • Модульна конструкція з 2 частин • Кілька режимів керування Відповідність стандартам: Директива щодо радіообладнання • LVD 60730-1, -2-7 та -2-9 • EMC EN 301 489 -1 та -17 • RF EN 300328
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Devi |
| Страна производитель | Дания |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Область применения терморегулятора | Водонагреватели, Сауны и бани, Теплый пол, Электрические котлы, Инфракрасные обогреватели, Обогрев труб |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Нет |
| Вес | 0.204 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Беспроводной стандарт | Bluetooth |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 85 мм |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 3 м |
| Тип регулятора | |
| Тип регулятора | Програмований (Bluetooth) |
| Пользовательские характеристики | |
| Датчик | Датчик пола |
| Управління | Програмований (Bluetooth) |